Sayın Üyemiz,

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İHBİR) organizasyonuyla, 25 Mart 2021 tarihinde Arjantin ve Şili ’nin en prestijli gıda firmalarından ‘’TheHalalApproval South America S.A ve Importadora Y Commercializadora El Arca Limitada’’firmasının üst düzey satınalma yetkililerinin katılımı ile, Zoom Meeting Platformu ile bir Sanal Alım Heyeti Programı düzenlenecektir.

Bahse konu ikili görüşmeler, genel gıda ürünlerinde (şekerleme,çikolata, bisküvi, atıştırmalık ürünler, gofret, makarna, Ayçiçek yağı ve tüm helal ürünler, vb.), 25 Mart 2021 Perşembe tarihinde, ülkeler arası saat farkı nedeniyle 16:00 – 19:00 saatleri arasında, siz değerli üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirilecektir. İkili iş görüşmeleri esnasında katılımcı firmalarımız yabancı firmalarla bireysel olarak görüşecek ve heyete katılım kontenjanla sınırlı olacaktır. İkili iş görüşmelerine katılmak isteyen üyelerimizin EK’ de yer alan ‘Sanal Alım Heyeti katılım formu’nu doldurarak, ürün görsellerinin yer aldığı firma kataloğu ile birlikte, en geç 24 Mart 2021Çarşamba günü saat:15.00’e kadar Birliğimizin [email protected] e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bilgilerine sunulur.

*Programa katılım İhbir üyeleri ile kontenjan dahilinde sınırlıdır. Görüşmelere iştirak edecek firmaların, verilen randevu saatlerine azami dikkat ederek; görüşmelere, firmalarına ait dokümanları (katalog, broşür, numune ürün görselleri vb.) yanlarında hazır bulundurarak toplantıya katılmaları önemle duyurulur.

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ
Hububat Birliği Koordinasyon Şubesi
Ayrıntılı Bilgi İçin İrtibat:
Hububat Birliği Koordinasyon Şubesi –İHBİR
[email protected]
Tel: 0212 454 05 00 – D: 2263/1538

EK : Başvuru Formu